Kategoriler

HAKKIMIZDA

Tosunoğlu Bakır

          Çay bir keyif içeceği değil aynı zamanda bir kültürdür. Bu anlayış ile yola çıkmış olan firmamız öncelikle bu kültürün bir parçası olduğunun bilincindedir. 1996 yılından bu yana semaver üretimine devam eden firmamız geçen zaman içerisinde kültür ve tarih mirasını gelecek nesillere taşımak için üretimini her geçen gün artırarak bugünlere kadar gelmiştir.

          Başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanına Tosunoğlu Bakır kalitesini taşıyarak günümüzde daha yüksek üretim kapasitesi, bölgenin tanıtımı ve siz değerli müşterilerimizin beğeni ve önerileri ile üretimine devam etmektedir.

          Kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden firmamız bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacı ile gücünü, disiplinini özverili güvenilir yetişmiş usta ve çalışanları ile ve üretim öncesi gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları ile sağlam temellere oturtmuştur. Müşterilerimizin talepleri kalite anlayışımızı ve firma politikamızı belirleyen kriterlerden olup kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmaktır. 50 yıl önce bakırcılık hayatına başladık küçük bir atölyede başlayan şimdi ise AHLPARK AVM karşısına açtığımız dükkanla şehrin merkezinden Bakır ürünleri ve semaver üretimi firmamız tarafından kalite ve kullanım kolaylığı artırıldıkça pazar genişlemiş bu arada olumlu taleplerinde arttığı gözlenmiştir. Çeşit artışı ile talep artışı uzun yıllar sürecek bir yarışla güzel bir döngü halinde günümüze kadar gelmiştir. Bahsedilen pazar genişlemesinin kendiliğinden olmadığını belirtmeliyiz. Bu oluşumun temelinde öncelikle kendine saygı geleceğe umutla bakma felsefesi yatmaktadır. Bu bakış açısı kullanıcı haklarına saygı göstermeyi ön plana çıkarmış önce kalite anlayışını egemen kılmıştır. Periyodik olarak büyümesini ve gelişmesini sürdürerek seri üretime başlayan Tosunoğlu Bakır firması teknolojiyi takip ederek üretimde kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur.

          Kalite gibi önemli bir kavram sadece ürünlere uygulamakla yetinilmemiş bu anlayış tüm ilişkilerde yaşatılmış kısacası kalite anlayışı bir yaşam biçimi haline getirilmiştir. Bu sürede Türkiye’de en çok aranan marka olmanın gururunu ve onurunu taşıyan bir kuruluş olmuştur Tosunoğlu Bakır.

          Tosunoğlu Bakır bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çay içimini keyfe dönüştürmek isteyenler için her yerde yerini alacaktır. Firmamızın müşterileri memnun çalışanları mutludur Tosunoğlu Bakır firmasının yöneticileri ise bu memnuniyet ve mutluluk ekseninde haklı bir gururun sevincini yaşamaktadır.

FİRMA YETKİLİLERİ

ZÜLFİKAR VE AHMET TOSUN